Home About me

About me


Cześć, mam na imię Natalia


Zdrowie i odżywianie to moja pasja!

Nazywam się Natalia Jurkian i mieszkam na Mazurach. Na co dzień jestem farmaceuta, a wieczorami gotuję tworząc przepisy, które zadbają o Twoje zdrowie oraz sylwetkę.

Za pośrednictwem swojego konta społecznościowego na Instagramie, Facebooku oraz blogu udostępniam od kilku lat różnorodne przepisy na śniadania, kolacje, obiady i desery, które nie tylko są smaczne, ale również zdrowe i łatwe do przygotowania.

Od kilku lat działam jako współtwórca ebooków, pełnych inspirujących przepisów i porad na temat zdrowego stylu życia. Stanowią one cenny zasób dla osób poszukujących łatwych sposobów na wprowadzenie zmian w codziennej diecie.

Na moim blogu dostępne są również darmowe e-booki z pysznymi i prostymi przepisami, idealnymi do rozpoczęcia zdrowego odżywiania. Zapewniam, że zdrowe jedzenie może być smaczne i dostępne dla każdego.  Śmiało pobierz darmowe e-booki i przekonaj się o tym 🙂

0 +
Wymyślonych przepisów
0
Stworzonych e-booków
0 +
Kampanii reklamowych
0 %
Zadowolonych klientów

Zdaję sobie sprawę, że odpowiednie odżywianie ma ogromne znaczenie dla dobrego samopoczucia. Dlatego mój blog oraz ebooki, to nie tylko zbiór przepisów, ale także motywujący przewodnik, który pomaga czerpać radość z jedzenia i dbać o swoje ciało. Moją wizją jest pokazanie, że zdrowe odżywianie może być zarówno smaczne, jak i dostępne dla każdego.

 

Mam nadzieję, że odnalezienie witryny  Zdrowy Przepis to początek do zdrowego odżywiania i dzięki temu przekonasz się, że zdrowe jedzenie nie musi być drogie, niesmaczne ani czasochłonne w przygotowaniu 🙂

Nasze opinie

Współpracowali z nami